wonderjourney

Soukromé
hodiny

Vnitřní klid a plné vědomí v sobě může najít každý. Své soukromé hodiny vnímám jako požehnaný čas, kdy objevuji hlubiny vaší duše.

Sebepoznání
a transformace

Soukromé hodiny

Vnitřní klid a sebepoznání jsou cíle, ke kterým může směřovat každý. V rámci soukromých hodin se zaměřuji na identifikaci a překonání osobních bariér, které brání dosahování plnohodnotnějšího života. Používám různé techniky a metody, abych podpořila váš osobní i profesionální rozvoj. Cesta k sebepoznání může být náročná, ale je to cesta vedoucí k větší jasnosti a celkové spokojenosti v životě.

Soukromá hodina se mnou přináší

Individuální přístup

Každý z nás je unikátní, a proto přistupuji ke každému klientovi vždy osobitým způsobem, s plnou pozorností k jeho specifickým bolestem a potřebám. Rozvoj a léčení nejsou univerzální lektvary, které by kouzelně fungovaly pro každého, kdo je vyzkouší.

Energetické uvolnění

Je důležité, aby energie mohla v těle volně proudit, podobně jako voda v korytě řeky. Pokud je její tok narušený, dochází k zastavení nebo narážení, což obvykle signalizuje přítomnost blokací. Tyto bloky mohou být zdrojem úzkostí a nemocí. Mé techniky se zaměřují na uvolnění těchto blokací a podporu správného toku pozitivní energie a vibrací, aby byla dosažena harmonie těla a mysli.

Sebepoznání a transformace

Tyto aspekty tvoří jádro každé mé soukromé hodiny. Společně se zaměřujeme na odstraňování starých a omezujících programů a vzorců chování. Pracujeme na odhalení vašeho vnitřního potenciálu a vedeme vás k tomu, abyste se mohli plněji projevit a rozvinout svou duši.

Soukromá hodina je bezpečný prostor pro vaši osobní cestu. Začínáme individuálním rozhovorem, během kterého sdílíte své pocity, bolesti a přání. Pak následují konkrétní techniky, které jsou na míru ušité vašim potřebám. Objevíte sílu transformace ve vlastním životě.

Jak se zarezervovat?

Pro rezervaci vaší hodiny jednoduše využijte náš registrační systém. Zde si vyberte termín, který vám nejlépe vyhovuje, a vyplňte všechny požadované údaje. Po dokončení rezervace budete mít možnost přidat tuto hodinu do svého online kalendáře. Navíc vám systém automaticky zašle připomínku se všemi důležitými informacemi, jako je den, čas a místo sezení, předem.

(pokud by došlo k technické chybě, lze objednat ve formě sms: +420 608 555 888)

Nejčastější otázky

Máte raději semináře?

Jedno i vícedenní semináře v ČR i v zahraničí jsou vytvořeny pro ty, kteří hledají inspiraci a sílu v kolektivní energii, aby společně objevovali cestu k osobnímu rozvoji a transformaci.

blank

Poznejte mně
Poznejte wonderjourney

Kontaktujte mě

Máte otázky, na které byste chtěli odpověď? Neváhejte mně kontaktovat.

Hlavní léčebná ordinace v ČR: Zborovská 619/49 Praha, Malá Strana, na zvonku “OSOBNÍ ROZVOJ” , 3.p. institut osobního rozvoje OPRAVDOVOST
608 555 888 (i formou SMS)

Přejít nahoru