wonderjourney

Co je wonderjourney

Moje poslání, které mi bylo svěřeno, vnímám jako dar od vesmíru, jako svědectví nekonečné důvěry v kosmické síly, v Boha, nebo jakoukoliv vyšší moc, kterou si každý z nás zvolí. Pro mě to představuje zázrak, který se postupně odhaloval malé dívce z České republiky.

Vaše cesta, můj úkol, zázrak

Na první pohled by se zdálo, že je to jen název společnosti. Jen název týmu lidí, který se snaží pomáhat ostatním. Který se snaží přiblížit ostatní k jejich pravé podstatě a naplnění jejich životů. To samo o sobě by vlastně mohlo stačit. Je to však mnohem více než to.

Je to božský úkol, který si mě našel a vybral. Je to naprostá důvěra v universum, vesmír, Boha, nebo jaký si každý zvolí výraz. Je to zázrak, který se po malých krůčcích rýsoval malé holce z České republiky. Provázel ji do dospělosti, dovedl do USA, na Havaj a pak zase zpátky do rodné země.

Wonder Journey je vědění složené ze zážitků z různých koutů světa, od rozmanitých učitelů a šamanů. Jsou to techniky vrstvené a propojované jedna s druhou, které za posledních 20 let pomohli již tisícům klientů ze všech koutů světa.

Wonder Journey je cestou, po které stále jdu, a jsem vděčná za každý krok. Ne všechny kroky byly snadné, to mi věřte. Přijímám ale vše, dobré i zlé, co mi život na této cestě přinese.

Wonder Journey
Sezení a semináře

blank

Zarezervujte si místo u mne buď na soukromé hodině, nebo na skupinovém semináři.

Skupinové
semináře

blank

Soukromé
hodiny

Kontaktujte mě

Máte otázky, na které byste chtěli odpověď? Neváhejte mně kontaktovat.

Hlavní léčebná ordinace v ČR: Zborovská 619/49 Praha, Malá Strana, na zvonku “OSOBNÍ ROZVOJ” , 3.p. institut osobního rozvoje OPRAVDOVOST
608 555 888 (i formou SMS)

Přejít nahoru